Katalog

Kategorie

Rodzaje czapek

Szale & Kominy
Kapelusze
Kapelusze damskie
Kapelusze klasyczne

Kapelusze damskie

 • Piękny i zgrabny damski kapelusz. Wykonany 100% ręcznie. Zdobiony elegancką kokardą koloru kapelusza. Kapelusz z rondem opadającym oraz podszewką. Pięknie się prezentuje. Rozmiar 57 cm. Kapelusz wykonany w 100% z wełny.

  80 zł
 • Piękny i zgrabny damski kapelusz. Wykonany 100% ręcznie. Zdobiony elegancką kokardą/broszką oraz czarnym paskiem. Kapelusz z rondem opadającym oraz podszewką. Pięknie się prezentuje. Rozmiar: 57 cm Bardzo stylowy i unikalny kapelusz. Kapelusz wykonany w 100% z wełny.

  80 zł
 • Piękny, subtelny kapelusz, który doda szyku i kobiecości każdej pani. Wykonany jest od początku do końca ręcznie, misternie wykończony, solidnie obszyty. Do jego uszycia wykorzystano w 100% wełnę wysokiej jakości, od środka zabezpieczony jest podszewką. Rozmiar: 57 cm

  79 zł
 • Piękny, subtelny kapelusz, który doda szyku i kobiecości każdej pani. Wykonany jest od początku do końca ręcznie, misternie wykończony, solidnie obszyty. Do jego uszycia wykorzystano w 100% wełnę wysokiej jakości, od środka zabezpieczony jest podszewką. Rozmiar: 57cm.

  79 zł
 • Bordowy kapelusz damski na jesień oraz zimę. Kapelusz świetnie będzie współgrał z dużym szalem w podobne kolorystyce a także płaszczem lub kurtką. Do kapelusza i szala dobierz dziś wełniane rękawiczki które także są dostępne w moim sklepie. Rozmiar kapelusza: 56-59 cm

  59 zł